İşletmem Nereye Kayıtlı?

Delaware Yasal Temsilciniz olarak, posta adresimizi işletmenizin fiziksel adresinizi olarak kullanamazsınız.

Bu noktada, şirketiniz adına Delaware Eyalet Sekreteri’nden aldığımız yazışmaları nereye göndereceğimizi bilmek için sizin için bir posta adresine ihtiyacımız olacak. Eğer muhatabınıza şahsen tebliğ edilecek bir belge söz konusu ise posta adresinizden farklı olarak bir de fiziksel adrese ihtiyacınız olacaktır.

Delaware Kanunlarına göre, şirketinizin irtibat kişisi için bir adres alınması gerekiyor. Elbette, bilgilerinizin herhangi bir halka açık kaydı tutulmayacaktır.

Bir İşveren Kimlik Numarası (EIN) için başvurursanız, ABD Vergi Dairesi (IRS), işletmenizin fiziksel bir adresinin olmasını şart koşar. Lütfen IRS’in üçüncü taraf adresleri istemediğini unutmayın. Bu noktada işletmenizin fiziksel adresi önemlidir.

Bu adres dünyanın herhangi bir yerinde olabilir. Eğer online bir iş yapıyorsanız IRS’in hala şirketinizin fiziksel bir yerine ihtiyacı olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Fiziksel bir adresin, Eyalet ve Federal Devletler tarafından bireyin veya kurumun bulunabileceği bir adres olarak tanımlandığını unutmayın.

Delaware’de vergisiz alışveriş yapmak, bir PayPal hesabı açmak isterseniz, bir adrese ihtiyacınız olacaktır. Hizmetlerimize ek olarak, ABD’de sizin için bir posta adresi de oluşturabiliriz. Bu adres sayesinde, şirketiniz adına postalarınız ve kargolarınız tarafımızca kabul edilip size iletilmektedir. Şirket adresinizi de istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak, posta yönlendirme hizmetimizin yanında sanal ofis hizmetleri de sunuyoruz.

 

 


Amerika’da şirket kurmak için başvuru formumuzu doldurabilir ya da herhangi bir sorunuz varsa bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz